Vijesti i društvoSlavne

Kudryavtseva Yana Alekseevna: biografija i evidencija

Kudryavtseva Yana Alekseevna najsavršenije mladi prvak u svjetskim takmičenjima u gimnastici. Djevojčica je rođena u sportskom okruženju, jer je njen otac - poznati plivač, osvojio je prvenstvo Olimpijskih igara 1992. godine. Porodica je živjela u Moskvi.

karijera poletjeti

Dosta rano sam počeo da se značajan napredak Kudryavtseva Yana Alekseevna. Biografija se povezuje sa ozbiljnim sport, počevši od 2008. godine, kada su dobijeni pobjede u juniorskim turnirima. Ako takav događaj desio na teritoriji Moskva tokom 2009. godine, ona takmičila u Samara u 2011. godini, kao i Kazan (2012).

Sezone, kada su počeli nastupaju na takmičenjima, postao prvi u 2011. godini. Tada je cijenjen od strane talenta koji je pokazao Kudryavtseva Yana Alekseevna. Smatrao je međunarodno takmičenje za juniore. U isto vrijeme, konkurencija je trajao Grand Prix.

Yana Alekseevna Kudryavtseva pobijedio u vodećim redovima reprezentacije. Odličan rad je učinjeno njoj kao sa klubovima i obruč. Junior kup je osvojen. U Pesaro stekao svijetu rukovodstvo Kudryavtseva Yana Alekseevna. Njena karijera brzo razvijala.

2012 donio pobjedu u evropskim takmičenjima za juniore. Sudije srca podmitio savršeno izvršava njene nastupe sa loptom. Kudryavtseva Yana Alekseevna dobio "zlatni" kao rezultat all-round tima.

brz razvoj

Od tada se to postigne samo umnožava. Na konkurenciju među odraslima ide Kudryavtseva Yana Alekseevna. Sportsku karijeru u kategoriji seniora počinje turnir u 2013. godini, na međunarodnom nivou, ono što se događa u glavnom gradu Rusije. Naknadne turneje dogodio na području Holon. Osvojio je sve okolo sa sjajem, kao i konkurenciji klubova, vadi "bronza", zahvaljujući radu sa loptom, ona dostojanstveno nositi sa obruč.

Kudryavtseva Yana Alekseevna tada postaje uključeni u održan na području Sofije Svjetskog kupa. Dao joj je na prvom mjestu u all-round događaja. Uprkos činjenici da je to bio njen početni sezone, djevojka prvi put nadmašio rivala u ovoj fazi na polijetanju njegove karijere. Uz sjaj je osvojen od strane rukovodstva u obruč, i ona nosila sa opremom vježbe, dobila je "bronza" za obavljanje trake.

Kada Svjetski kup održan na području Minsk, je primljen na jednom drugom pobjede u višeboju, "zlato" za svoj rad sa loptom, a drugi - s vrpcom i klubova.

rekord

Narednoj fazi svoje karijere, usvojen je u Beču, kada je osvojila "zlatni" Yana Alekseevna Kudryavtseva. Fotografije pokazuju kako graciozan djevojka, ali koliko je upornost i naporan rad! Ispunjavanje performanse sa loptom, zaradila 19 bodova na ažurirani sistem evaluacije, koja je u to vrijeme bio rekord. Fenomenalna mlada djevojka je bio kada je osvojio status prvaka Evrope. Samo 15 godina i već takvi rezultati!

U prvom finalu Svjetskog prvenstva u Sankt Peterburgu je u 2013. godini na treću poziciju u višeboju je dobio, prvo mjesto za rad sa loptom, drugi - sa buzdovanom i performanse trake.

Pobjede, uprkos svemu

Avgusta ove godine donijela je debi u Kijevu u okviru svjetskog prvenstva. Bilo je nekih tehničkih smetnji. Nekoliko puta muziku je isključena, tako da je učinak morao da počne iznova. Međutim, uprkos svemu, ona je bila pobjednik i bio je rezultat od 18,5.

Također prvenstvo je proizveden u radu sa klubovima, drugu poziciju - sa obruč, kao i za obavljanje sa loptom. Kada je došlo do završne runde, koja je izvedena u pojedinim modu, otima. Ovo dostignuće podiže ga na status većine mladih gimnastičara, osvojio je savršen vodeću ulogu u svijetu u 15 godina.

Osvajanje Istoka

Zatim događaje iz svog života odvija u Japanu, gdje je bio član kluba prvenstvu Aeon Kupa. Nastupala je kao grupa, takmiči u ime udruženja "Gazproma". Ona i njene kolege iz reprezentacije postao vođa ekipnoj konkurenciji, ispred Bjelorusije i Ukrajine. Kada je pojedinac sve oko, Kudryavtseva osvojio "zlato".

Sljedeći 2014 ponovo vraća djevojka u Moskvu da učestvuju u nekom od Grand Prix turnira. On donosi treće mjesto za sve-oko, a drugi - da radi sa buzdovanom i obruč. Gimnastičar može postići odlične rezultate ako je pripremila bolje, ali i dalje ostaje u top tri.

Mnogo bolje su stvari bile u Thiers, gdje je proizveo prvenstvo u svim kategorijama, osim sa buzdovanom. Tamo je osvojila drugo mjesto. Četiri zlatne medalje su dobijeni u Stuttgartu. Jednom u Holon Grand Prix, osvojila je dva prva mjesta, jedno drugo i "bronzu". U follow-up posjetu u Pesaro je uspio osvojiti u svim kategorijama.

nepromjenjiv prvak

April 2014 postao prvi period prvenstva Rusije u Penza. Individualni višeboju je u potpunosti pokorili njome. Jednom u Corbeil-Essonnes i Taškent, on je na drugom mjestu, iza samo njegov sunarodnjak Mamun Margarite. Kada se održava sljedeće korake na području Sofije i Minsk, djevojčica je uspjela da osvoji pobjedu.

Jubilej trideset Evropski kup trijumf donio ulogu apsolutni lider. Kazan i završnoj fazi međunarodnog Kupa postao je period dobijanja četiri zlatne medalje i jednu srebrnu.

2014 World Cup, tim all-around počela u Izraelu, u kojem su učesnici iz Rusije postala dobitnika. Kudryavtsev apsolutno kvalifikovali u svim finala. Kategorije mace, obruč, lopta donio prvo mjesto, ali traka - drugi. To je bio i vrlo uspješan period, kao što je ponovo osvojila status apsolutni šampion u pojedinačnom višeboju.

Na kraju konkurencije Yana je dobio specijalnu nagradu ponudio za kompaniju Longines eleganciju. Belle je imao priliku da postane dobitnik je nagrade "Srebrni Doe."

Najznačajnije dostignuće

Popis zapisa Ova krhka i delikatna djevojka je upečatljiv:

• Ona je postao najmlađi gimnastičar, osvojio apsolutnu Svjetskom prvenstvu u 15 godina.

• takođe spada u osvajanje statusa u pojedinim all-around debitantskoj sezoni.

• To je bio prvi, koji je dobio 19 bodova iz 20 za sudeći nove šeme na Evropskom prvenstvu 2013. godine.

• Na prvi evropski Igre u Bakuu je osnovala rekord za najviše prva mjesta.

Ritmička gimnastika - amazing art. Kada pogledamo kako su graciozne, vitke sportisti, čini se da su sve vježbe, visoke ljuljačke, neverovatna fleksibilnost lako dati njima.

Međutim, takav uspjeh postižu kroz naporan rad. Yana Kudryavtseva je već u vrlo mladoj dobi postignut visok uspjeh, je pobedio Europi i Aziji. Je tvrdoglavost ta devojka da se zavide, i svih njegovih dostignuća zaslužuju najveće poštovanje.

Copyright © 2018 bs.delachieve.com. Theme powered by WordPress.