Sport i fitnessBody-zgrada

Tatiana Kashirina: privatni život, biografija

Tatyana Yurevna Kashirina - jedan od najpoznatijih sportaša Ruske Federacije.

ranih godina

Budućnost prvak je rođena u zimu 1991. godine. Postalo je rodno mjesto Moskva predgrađu gdje je provela djetinjstvo. Od malena djevojka stajala joj je ten na pozadini istih godina, a to je ovaj faktor je odigrala odlučujuću ulogu u dizanju utega.

Tanjina roditelji su bili protiv toga da je ona bavi ovim sportom, ali je bio nepopustljiv. Zbog toga, ona je dugo bio izložen ismijavaju u razredu, a gotovo je dovelo do toga da je Tatiana skoro odustao od sporta. Ali treneri u sekciji mogli uvjeriti mladog sportistu to ne radi, i, kako se ispostavilo kasnije, ona je pravi izbor. Godina kasnije, i dalje se često suočavaju sa nedostatkom razumijevanja prijatelja i članova porodice Tatiana Kashirina. Dizanje utega za to će biti pitanje života.

Ovo je jedan od najperspektivnijih sportaša svoje generacije, koji je već u dobi od osamnaest godina, otišao sam u svijet odraslih prvenstvu. Malo je toga da su čekali u mladosti. I bez obzira na činjenicu da je djevojka niko nije verovao da je u stanju da osvoji srebro. Od početka svoje profesionalne karijere, koja će biti puna pozitivne trenutke.

porno karijeru

U 2009. godini, kada je Tatjana Kashirina postao član svijeta odraslih prvenstvo, ona je uspjela da stavi nekoliko zapisa junior nivou. Iste godine je otišla u odraslih Evropsko prvenstvo i osvojio prvo mjesto tamo.

Naredne godine, takođe, da je bila uspješna za mlade sportiste. U devetnaest, ona će osvojiti svjetsko prvenstvo zlata u Antaliji i da će štititi titulu najboljeg tegova u Europi, osvojivši zlato u slučaju u Minsku. U Turskoj, sportista postavio svjetski rekord u težinskoj kategoriji preko 75 kg, podižući mrena težine 145 kg.

U 2011. godini, ruski žena će osvojiti svjetsko prvenstvo srebro i ponovo osvojila zlatnu medalju na Evropskom iz 2011. godine, koji je održan u Kazan prvenstvu. Iste godine, ona će uhvatiti i predsjednika Kupa.

U 2012. Tatiana Kashirina će opet biti prvi na Evropskom prvenstvu. Godinu dana kasnije, ona je u vodstvu na svjetskom prvenstvu, koje je održano u Poljskoj.

2014 će biti vrlo uspješan za djevojke, koji je u to vrijeme će biti samo dvadeset i tri godine. Na Svjetskom prvenstvu je pored zlatne medalje će biti u stanju da stave pet svjetskih rekorda. Iste godine je osvojila zlato Kashirina evropskih turnira, koji će se održati u Izraelu. Godinu dana kasnije, ponovo je osvojio zlatnu medalju četiri puta i postati pobjednik svjetskog prvenstva. U 2015. Tatiana postaje pobjednik Evropskog prvenstva šest puta.

Pored međunarodnih turnira, Kashirina je višestruki dobitnik ruskog prvenstva.

Olimpijske igre u Londonu

Do ljeta igre Kashirina došao kao jedan od kandidata za zlatnu medalju. Ona je stvarno jako dobro, a postavili tri svjetska rekorda na jednom, ali bez obzira na to neće biti u stanju da osvoji zlato. Tegova zaustavio jedan korak kratak od pobjede i priznaju samo Kineskinja Zhou Lulu. Treba napomenuti da je predstavnik Kine je postavio novi svjetski rekord.

Uprkos poslednjoj sekundi, Tatjana će biti dodijeljene nagrade države.

Fizički parametri tegova

Sportista ima prilično velika cifra, bez koje, u stvari, ništa u dizanju utega. Nevjerojatno jak djevojka Tatiana Kashirina. Visina, težina, jasno zašto je višestruki dobitnik evropskim i svjetskim prvenstvima. njegova visina je 177 cm, a težina - 102 kg. Djeluje u kategoriji preko 75 kg.

Tatiana Kashirina: dizanje tegova, privatni život

Informacije o djevojkama privatnost nisu onoliko koliko bismo željeli. To je zbog činjenice da je u potpunosti fokusiran na sportsku karijeru.

Poznato je da je sve vrijeme posvećuje samo trening, kao planovi da postane jedan od najboljih dizača tegova na svijetu. Uprkos činjenici da su roditelji u početku bili protiv zanimanja u ovom sportu, Kashirina im zahvalna na tome, oni nisu sprečava razvoj karijere. U brojnim intervjuima je izjavio mnogo puta dok nisam upoznala muškarca s kojim želi da provede ostatak svog dana.

Da biste bili sigurni da je djevojka zaista fokusiran na sport, jednostavno pogledati na svom rasporedu:

• U 8:30 - u porastu.
  • U 9:00 sati - doručak.
  • U 11:00 - trening.
  • U 17:00 - trening.
  • 20:30 - večera i objesiti.

Može se primijetiti da je vrijeme za privatni život nije Tatiana Kashirina. Dizanje tegova uzima gotovo sve svoje slobodno vrijeme.

Nagrade i dostignuća

Kao što je ranije spomenuto, Tatyana Yurevna Kashirina je višestruki svjetski prvak, Europe i Rusija.

Osim toga, za svoje nastupe, ona je dobila brojne nagrade na državnom nivou. Njena kolekcija ima medalju Reda "Za zasluge". Ova nagrada je dobila za drugo mjesto na Olimpijskim igrama u Londonu. Ona je također osvojila Certificate of čast predsjednika Rusije. Tatiana Kashirina pismo dobili za svoje atletske dostignuća, kao i za njegov doprinos razvoju sporta.

Kratak opis osobe

Tatiana je poznat širom svijeta. Zadatak nađe ne samo osvajanje zlatne medalje u konkurenciji, ali i uvođenje sport za mase. Ona pokušava učiniti sve kako bi djeci zainteresovani u sportu, a oni se redovno bave. Tatiana Kashirina siguran tegova zaslužuje mnogo više pažnje medija i promocije.

Copyright © 2018 bs.delachieve.com. Theme powered by WordPress.